PROČ K NÁM

FOTOGRAFOVÁNÍM U NÁS VŠECHNO TEPRVE ZAČÍNÁ!focení bude opravdovým zážitkem pro celou Vaši rodinu od našeho prvního setkání až po chvíli, kdy si od nás vyzvednete ty nejcennější rodinné momentky na USB, ve fotoknize nebo v obrazech.

MÁME NA VÁS ČAS Vaše session klidně může trvat jen hodinu a dokážeme zázraky, ale hlavní je, že si sami vybíráte vhodný čas podle denního režimu Vaší rodiny.

TĚŠÍME SE NA VÁS – dobrý portrét nevznikne bez přátelské, uvolněné atmosféry. Fotografujeme skutečné lidi, ne modelky. Známe - a umíme vyřešit - všechny nejistoty, které Vás mohou napadnout. Aniž byste je museli vyslovit.

MYSLÍME NA VÁS – s občerstvením, pohodlím i všestrannou profesionalitou. Obě fotografky máme vlastní rodiny, dobře známe potřeby dětí i jejich nálady, a umíme pro ně z focení udělat zážitek. Chápeme ale i vás, jestli spěcháte do práce, anebo u nás zůstanete na kávu. Nic neřešte, o všechno se rády postaráme.

CHCEME VÁM NASLOUCHAT – jedině tak zachytíme věrně Vaši rodinu a vytvoříme produkty podle Vašich představ. Každému focení předchází konzultace osobně nebo po telefonu, kde probereme Vaše představy, poznáme se a pomůžeme Vám s přípravou, aby vše klaplo na 100%.

ZÁLEŽÍ NÁM NA VÁS – nefotíme jako na běžícím pásu – tvoříme skutečné portréty, jejichž hodnota s časem jen stoupá. Neklikáme na počet, nepoužíváme hromadné akce a filtry, máme moře trpělivosti, úsměv na tváři a radost v očích, když si představíme hotová díla u Vás na stěně.

NEZKLAMEME VÁS – na všechny naše služby garantujeme 100% vrácení peněz. Jsme „nesnesitelné“ perfekcionistky se smyslem pro krásu i pro detail. Ateliér je naše srdcová záležitost a každý produkt, co pustíme z rukou, naší nejkrásnější vizitkou.

DOSTANETE VÍC, NEŽ ČEKÁTE – nechte se překvapit!

Sledujte nás:

© 2010 - 2020   fotografický Ateliér MONA   I   Zenklova 39, Praha 8   I   ​info@ateliermona.cz   I   + 420 777 987 733